LRT metų apdovanojimai – nominuota Gintarė Masteikaitė

2020 metai Lietuvai buvo pilni ir sunkių išbandymų, ir įkvepiančių pasiekimų. LRT kviečia įvertinti, kokie darbai ir iniciatyvos mus labiausiai telkė, stiprino Lietuvą ir kokios asmenybės, organizacijos įkvėpė ir skatino judėti į priekį.

Nevyriausybinių scenos meno organizacijų asociacijos vadovė Gintarė Masteikaitė nominuota „Metų asmenybės“ apdovanojimui. Apie G. Masteikaitę: Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ gyvuoja daugiau nei 20 metų. Gintarė Masteikaitė apdovanojimui nominuojama už ilgametę festivalio tradiciją ir Lietuvos populiarinimą su šokiu susijusiose kelionėse, scenos menų festivaliuose, mugėse ir kituose darbiniuose susitikimuose. Gintarė Masteikaitė kolegų vertinama už aktyvų rūpinimąsi nevyriausybinėmis scenos meno organizacijomis per koronaviruso pandemiją ir už tai, kad Lietuvos šiuolaikinio šokio bendruomenė viena pirmųjų ne tik įsitraukė į skaitmeninius kūrybinius projektus, bet ir pakvietė visus šokti kartu.

Prisidėkime prie LRT Metų apdovanojimų – iki gruodžio 2 d. balsuokime už 7 nominacijas ir išrinkime metų geriausius, kurie jau šiandien kuria ateities Lietuvą: balsuoti galite LRT puslapyje – čia.

Laimėtojus išvysime sausio 2 d. iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje per LRT TELEVIZIJĄ.